KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14193518
nr 1419 3518
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 85/90, daterad 1985. Bildmått: 55x40, yttermått inklusive ram: 80x62 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:45:43
19/9 22:06:54
100 kr
20/9 20:32:01
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim